Kujdes kur të shikoni këtë polic, mund t’ju grabisë makinën dhe lekët

22-vjeçari, i cili teksa hiqej si efektiv policie, dyshohet se ndalonte drejteuesit e mjeteve me qëllim grabitjen e tyre, bënte një jetë luksi. Halil Topalli, i cili u arrestua ditën e sotme nga policia e Tiranës, jetën e luksti e tregonte dhe në rrjetin social.

Sipas policisë, i riu ndalonte makinat dhe i grabiste. Qytetarët u mashtronin pasi mendonin se i riu ishte efektiv i policisë.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *