Ktheheshin nga dasma aksidentohet çifti në Fier

Ktheheshin nga dasma aksidentohet çifti në Fier

Dy persona, burrë dhe grua janë aksidentuar me motor, teksa po ktheheshin nga një dasmë.
Sipas policisë, Piro Koci 57 –vjeç ka humbur kontrollin e motorit duke rënë në asfalt, pasi po ktheheshin për në Seman.

Të dy janë dërguar në spital, ndërsa më e rëndë paraqitet gjendja e 57-vjeçarit, që është futur në sallën e operacionit.

Gruaja është plagosur lehtë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *