Korçë, plagosje me armë në fshatin Drenovë

Një person është plagosur të mërkurën në mbrëmje me armë në fshatin Drenovë të Korçës për motive ende të panjohura.

I plagosuri, identiteti i të cilit nuk është bërë i njohur, është dërguar menjëherë në spital.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për gjetjen e autorëve të plagosjes. Në të njëjtën kohë kanë nisur hetimet mbi zbardhjen e ngjarjes.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *