Komentuesit masakrojnë Ramën në facebook: Kryeministër lodër për fëmijë…

Komentuesit masakrojnë Ramën në facebook: Kryeministër lodër për fëmijë…

Kryeministri Edi Rama, paraditen e sotme hodhi një fotot në Facebook, ku ai kishte gjetur dy heronjtë e ditës,. Por menjëherë pas këtij postimi kanë shpërthyer kritikat dhe komentet e qytetarëve në drejtim të kryeministrit Rama.

Në foto ishin dy ushtare në krye të detyrës që luftonin me flakët dhe sigurisht duhen vlerësuar për punën e vështirë.

Por në mesin e komenteve përgëzuese për punën e tyre, ndjekësit e kryeministrit vënë re një detaj. Ndonëse ushtaret duken të lodhur e të sfilitur, ato e shuajnë zjarrin me lopata.

Komentuesi: “Kur ia more qeverine Berishes the që vetem dy palë çizme më keni lëne, ndersa ty vetëm 2 lopata t’kanë ngel. Edhe ato me gjysmë bishti. Kryeministër lodër për femijë”, -shkruan ai.

komenti-2-1

Koment-3

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *