Kjo është jeta e luksit që bënin “policat” me para të vjedhura (Foto)

Dy personat që shtirreshin si punonjës të policisë rrugore, fitoni para duke kërcënuar njerëzit që tu jepnin paratë, bënin një jetë luksoze.

Në profilin e Facebook, i arrestuari Halil Topalli ka postuar disa foto ku shihet i veshur si punonjës i policisë rrugore, ndërsa në disa të tjera, tregon shuma të mëdha parash por edhe eurosh.

Sikurse, s’mund të rrinte pa reklamuar në Facebook edhe automjetin e tij luksoz, ndër më të shtrenjtat në qarkullim, tip “Porsche”.

Policia arrestoi sot 22 vjeçarin nga Tapiza e Krujës, Halil Topalli dhe 33 vjeçarin, Shaban Topalli po nga Kruja, ndërsa është shpallur në kërkim edhe një bashkëpunëtor i tretë.

220385

220384

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *