Kërcet kallashi në Kamëz në mes të ditës

Një sherr mes të rinjve ka degjenuar në përplasje me armë, por që fatmirësisht nga ngjarja nuk asnjë të lënduar.

Mësohet se në pra nga ka rënë një persona, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim nga policia.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se, mbrëmjen e djeshme në orën 18:00, është arrestuar në flagrancë Mirjan Koxha, dhe është dërguar dosja në Prokurorinë e Tiranës, për shtetasin Gentjan B., 31 dhe 23 vjeç, banues në Fushë-Krujë e Kamzë, Tiranë.

Arrestimi dhe shpallja në kërkim e tyre është bërë pasi po ditën e djeshme në orën 04:00, në Kamzë, Gentjan B., në bashkëpunim me disa persona të tjerë, pas një konflikti, ka gjuajtur me breshëri automatiku dhe është larguar.

Gjatë kontrollit në banesën e tij, të marrë me qira bashkë me shtetasin Mirjan Koxha, u gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale 3 gram lëndë narkotike e llojit kanabis sativa.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *