Kërcënoi dhe përndoqi një femër, arrestohen gardisti

Një efektiv i Gardës së Republikës është arrestuar nga policia pasi përndoqi dhe kanosi një femër me inicialet E.R. nga Tirana.

Gardisti Florjan Isaku u denoncua pas përndjekjes në mënyrë të vazhdueshme duke rënë në prangat e policisë në mesnatë.

Sipas Shërbimit të Çështjeve të Brendshme dhe Kontrollit në Ministrinë e Brendshme Florjan Isaku ishte efektiv i rolit bazë në Gardë, me detyrë trup shërbimi.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *