Kërcënohet në Facebook kreu i bashkisë së Maliqit

Kryebashkiaku i Maliqit, Gëzim Topçiu, është kërcënuar nga një person me precedent penalë dhe e ka denoncuar rastin në Policinë e Shtetit.

Topçiu deklaroi se kërcënuesi quhet Ani Kristo dhe mesazhin ia ka dërguar përmes rrjeteve sociale.

Ai e ka denoncuar ish të dënuarin në polici. Kjo e fundit po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *