Ja si duket makina e deputetit Rakipi pas aksidentit ku vdiq një person

Ja si duket makina e deputetit Rakipi pas aksidentit ku vdiq një person

Orët e para të mëngjesit të sotëm, deputeti i PDIU Aqif Rakipi ka përplasur për vdekje një 53-vjeçar në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas informacioneve të policisë viktima i ka prerë rrugën Rakipit duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Ndërkohë, mësohet se Rakipi është dorëzuar vetë në polici ku ka dhënë dëshminë e tij.

Nga ana tjetër PD ka reaguar përmes një deklarate për mediat duke thënë se po përpiqet të fshihet ngjarja dhe se po manipulohen provat, për shkak se Rakipi është mik i ngushtë më kryeministrin Rama. Lapsi.al sjell foto nga aksidenti, si dhe makinën e aksidentuar të deputetit Rakipi.

xfsd

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *