I kërkuan dokumentat e automjetit, 32-vjeçari rreh policinë

Punonjësit e policisë rrugore i kërkuan dokumentacionin e automjetit dhe lejen e drejtimit, por ai iu është kundërpërgjigjur me dhunë.

Kjo është ngjarja që ka ndodhur në qytetin e Shkodrës, kur Sajmir Saliu 32 vjeç ka dhunuar efektivin dhe më pas kolegët e tij e kaanë shoqëruar në komisariatin e policisë.

Sipas uniformave blu, arrestimi u bë sepse në lagjen “Kongresi i Përmetit” Shkodër, pasi për shkak të detyrës, ka kundërshtuar me dhunë Punonjësit e Policisë së Patrullës të Përgjithshme në Komisariatin e Policisë Shkodër.I

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *