“I hapën kokën dhe e lanë në mes të rrugës”.  I moshuari përjeton tmerr në Sukth

“I hapën kokën dhe e lanë në mes të rrugës”. I moshuari përjeton tmerr në Sukth

Nje aksident ka ndodhur gjate dites se djeshme ne Sukth ku nje makine ka perplasur nje te moshuar dhe eshte larguar nga vendi i ngjarjes.

Por një tjetër problem ka qenë edhe vonesa e ambulances.

“I hapën kokën dhe e lanë në mes të rrugës. A ka shtet në këtë vend a jo? Policat rrinin si qofte i dëgjova vetë kur thanë se shteti ka vdekur”,- ka bere te ditur nje i ri qe ishte ne vendin e ngjarjes.

Kanë qenë banorët e zonës ata që e kanë ndihmuar të moshuarin sepse nëse do të ishte për shtetin ai do të kishte mbetur i shtrirë në mes të rrugës.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *