Hysni Demiraj zgjidhet kryetar i Gjykatës së Apelit

Hysni Demiraj është zgjedhur kreu i ri i Gjykatës së Apelit. Pas për kreun e Apelit në KLD, Demiraj mori 8 vota pro dhe 1 kundër.

Gjyqtari Hysni Demiraj, kandidoi përballë rivalit tjetër Gramoz Levanaj. Në votimin e bërë në KLD për kreun e Apelit, anëtari i saj Gjin Gjoni ka hequr dorë.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *