Elbasan, sherr me thika mes gjimnazistësh në një lokal

Një grup të rinjsh janë përfshirë në një sherr masiv pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal në rrugën ‘Rinia’. 4 furgonë policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë shoqëruar në komisariat dhjetëra gjimnazistë, disa prej të cilëve ishin të armatosur me thika.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *