Ekspertiza mjekoligjore: Ja shkaku i vdekjes së suedezit

Ekspertiza mjekoligjore ka përcaktuar si shkak të vdekjes së suedezit Jim Backlund politraumën.
Këtë e konfirmon Instituti i Mjekësisë Ligjore, i cili thotë se se 40-vjeçari suedez, menaxher i “Regency Casino” ka pësuar një politraumë nga katër dëmtime.

Bucklund u gjet dy ditë më parë i vdekur poshtë banesës së tij. Ai ishte hedhur nga kati i tretë dhe ka pësuar dëmtime kur është përplasur me tokën.

Këto dëmtime i kanë shkaktuar hemorragji dhe më pas vdekjen.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *