E qëllon burri me sqepar, vdes në spital 51 vjeçarja nga Lushnja

E qëllon burri me sqepar, vdes në spital 51 vjeçarja nga Lushnja

Ka humbur jetën në spital 51 vjeçarja nga Lushnja e cila u godit me sende të fora nga bashkëshorti. Natasha Kazanxhi ishte dërguar më herët në spitalin traumës, pasi ishte goditur dhe dhunuar nga bashkëshorti i saj, 55 vjeçari Tajar Kazanxhi.

51 vjeçarja nuk ka mundur dot ti mbijetojë plagëve të marra në trup. Natasha ishte qëlluar me sqepar nga bashkëshorti i saj. 51 vjeçarja nuk ka mundur dot ti mbijetojë plagëve të marra në trup. Viktima dhe autori jetonin në plug të Lushnjës.

Ja çfarë deklaroi policia më herët::

Në datën 18.08.2017, rreth orës 18:15, në fshatin Plug, shtetasi Tajar K., 55 vjeç, në banesë ka goditur me sende të forta bashkëshorten e tij, shtetasen N.K, 51 vjeçe, e cila ndodhet në gjendje të rëndë shendetësore në Spitalin Lushnje.

Policia ka shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lushnje, autorin e dyshuar, shtetasin Tajar K.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të kësaj ngjarje.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *