E akuzuara për prostitucion në Tiranë mbrohet me rastin e ish presidentit Klinton

Ky rast interesant vjen nga Gjykata e Tiranës.

Një 26-vjeçare e akuzuar për prostitucion, është mbrojtur në Gjykatë me precedentin e rastit Bill Klinton-Monika Levinski.

Avokati i saj ka thënë se klientja e saj ka kryer vetëm seks oral dhe nuk ka pasur penetrim.

Ndaj, sipas tij, në këtë rast nuk mund të flitet për vepër penale.

Por, pavarësisht këtij pretendimi, e pandehura është dënuar me 120 mijë lekë nga ana e Gjykatës së Tiranës.

26-vjeçarja kishte marrë vetëm 5 mijë lekë të vjetra nga një mashkull, për të kryer seks oral.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *