<!--:al-->Dy të rinj grabisin një dyqan celularësh në rrugën e Dibrës<!--:-->

<!--:al-->Dy të rinj grabisin një dyqan celularësh në rrugën e Dibrës<!--:-->

Mbrëmjen e sotme dy të rinj nën kërcënimin e thikës kanë grabitur një dyqan celularësh në “Rrugën e Dibrës”. Grabitësit kanë arritur të marrin disa celularë nga dyqani dhe janë larguar menjëherë në drejtim të paditur.

Kjo është hera e dytë brenda pak ditësh që ky dyqan celularësh bie pre e grabitësve, ndërkohë që forcat e komisariatit numër 4 në kryeqytet po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Më herët gjatë ditës, një kompani koncensionare automjetesh në Qafë Kashar u grabit nga dy persona të maskuar dhe me armë, të cilët morën xhoron ditore dhe u larguan nga vendngjarja me motorr.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *