Durrës, vodhi zyrat e portit, pranga 36 vjeçarit

Policia e Durrësit ka finalizuar këtë pasdite operacionin e koduar “Zyrtari”.

Burime policore lokale bëjnë të ditur se në pranga ka rënë shtetasi Eduart Gogoli, i akuzuar për një seri vjedhjesh.

Sipas burimeve, 36-vjeçari ka kryer disa vjedhje në zyrat e Portit të Durrësit, spitalit të qytetit dhe xhamisë së tij.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *