Digjet një servis makinash në Fushë Prezë

Digjet një servis makinash në Fushë Prezë

Një zjarr i madh ka përfshirë një servis makinash në Fushë Prezë.

Flakët mësohet se kanë përfshirë gjithë objektin, ndërsa është djegur një numër i madh gomash makinash.

Për të shuar flakët drejt vendit të ngjarjes kanë shkuar zjarrfikësve nga Tirana, Vora dhe Fushë Kruja.

Nga flakët mësohet se nuk ka njerëz të lënduar, por dëmet materiale janë shumë të mëdha.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *