Digjet automjeti në Fier

Një automjet është djegur plotësisht pasditen e sotme në Fier. Mësohet se makina tip “Ford” me targa AA 251 MI është djegur plotësisht, teksa ishte e parkuar pranë një pike karburanti.

Zjarrfikësit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve. Nuk dihen ende shkaqet e djegies së makinës, por ka vetëm dëme materiale.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *