Detajet/ Në atentatin në Shijak i plagosuri është polic bashkiak

Është identifikuar personi i mbetur i plagosur ditën e sotme në Shijak. Ai është Shpend Lima, rreth 40 vjeç dhe mësohet se është punonjës i Policisë Bashkiake të Shijakut.

Limaj ka marrë një plumb në gjymtyrët e poshtëm dhe është jashtë rrezikut për jetën. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *