Arrestohet polici në Burrel sepse përgojonte kolegët për skandale seksuale

Një oficer policie në Burrel, do të ndiqet penalisht pasi ka përgojuar gjithë stafin e policisë së Matit dhe drejtues të rëndësishëm në rreth, duke sajuar histori erotike . Denoncimet me sms të policit, kanë marrë më qafë deri më sot disa drejtues në rreth dhe zyrtarë të policisë, edhe pse kanë qenë të sajuara.

Hetimet e prokurorisë identifikuan oficerin e policisë B.Xh si autor të këtyre historive.

Zyrtari ka marrë raport mjekësor për të shmagur përballjen me prokurorinë këto ditë ndërsa në prokurori kanë vërshuar denoncime të tjera nga viktimat e fantazisë seksuale të oficerit të policisë.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *