Arrestohet 42-vjeçari në Kukës, rrihte babanë e tij

Policia e Kukësit ka bërë ndalimin e 42- vjeçarit Shefqet Popa, banues në fshatin Shtanë të Kukësit.

Ndalimi i tij u bë pas denoncimit të të atit A.Popa 78 vjeç, i cili tha para uniformave blu, se djali ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj tij.

Mësohet se babë e bir janë konfliktuar me fjalë, por djali e ka humbur toruan dhe ka ngritur dorë mbi të atin.

Shefqet Popa, u arrestua nën akuzën e dhunës në familje.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *