Aksident në Tiranë, dy makina përplasen te Komuna Parisit

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në zonën e “Komunës së Parisit”. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, duke pësuar dëme materiale. Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka persona të lënduar.

Ndërkaq në vendin e ngjarjes kanë mbërritur uniformat blu, dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *