Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përmbyset një automjet

Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, ku një automjet është përplasur me trafik-ndarësen.

Një automjet me targa AA 936 NH, ëhstë përplasur me trafik-ndarësen dhe pasi ka rrëshqitur për disa metra më pas ëhstë përmbysur.

Nuk ka ende të dhëna zyrtare për ngjarjen, por burimet nga policia bëjnë me dije se nga aksidenti ka pësuar dëmtime të lehta drejtuesi i mjetit të përmbysur.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *