Aksident me vdekje në Tiranë, ndërron jetë një burrë

Aksident me vdekje në Tiranë, ndërron jetë një burrë

Një burrë ka humbur jetën një ditë më parë në kryeqytet pasi është rrëzuar nga biçikleta.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “4 Dëshmorët”, kur teksa lëvizte me biçikletë, ai është rrëzuar dhe gjatë transportit në spital, ka ndërruar jetë.

Po punohet për identifikimin e të ndjerit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes, njofton Policia.

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone