3 të arrestuar në Tiranë. Shpërndanin drogë në kuti syzesh

Policia e Tiranës ka arrestuar paraditen e sotme tre shtetas të cilët shpërndanin drogë në zona të ndryshme të kryeqytetit, kryesisht në Unazën e Re dhe në Kombinat.

Ata janë Albert Mitrri, Erando Hardhia dhe Besmir Hardhia. Sipas policisë lënda narkotike shpërndahej në kuti syzezh.

Policia po vijon më tej hetimet për të gjetur rrjetur rrjetin e trafikut.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *