3 ditë pasi e dhunuan, shefit të kufirit në Vlorë i djegin dhe makinën

3 ditë pasi e dhunuan, shefit të kufirit në Vlorë i djegin dhe makinën

Në orët e vona të natës makina në pronësi të shefit të Kufirit të Stacionit të Triportit në Vlorë, Sadi Ceka është gjetur e djegur.

Ky është incidentin e dytë ndaj tij në harkun kohor të tre ditëve.

Tre ditë më parë ai u dhunua nga persona të paidentifikuar në afërsi të banesës së tij, ndërsa mesnatën e së premtes, duke u gdhirë e shtunë, i kanë vënë zjarr makinës në pronësi të tij.

Makina tip “Skoda”, me targa AA 391 HY e Cekës, është djegur qëllimisht, variant të cilin e pohon edhe policia që ka kryer veprimet e para hetimore.

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *