Selfie me pistoletë, vret veten aksidentalisht

Ndërkohë që ishte duke bër një selfie, një 43 vjeçar në Washington, ka mbetur i vdekur pasi qëlloi veten aksidentalisht.

Ai dhe e dashura e tij ishin duke e fotografuar vetën me armë, kur pistoleta u shkrep dhe përfundoi duke vrarë veten. Gruaja u shpreh se atë ditë kishin bërë shumë fotografi duke mbushur dhe zbrazur pistoletën.

Kur kishte mbetur vetëm një plumb në pistoletë, ata po realizonin foton e fundit, e cila rezultoi fatale.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *