Kjo është historia e vajzës që është rritur me gorillat (Video)

Historia e Tansy Aspinall është shumë e çuditshme. Ajo është rritur në një kopsht zoologjik, pasi prindërit e saj merreshin me aktivitete bamirësie në Parkun e Kafshëve të Egra Holetts në Angli.

Tansy tha se gjatë viteve të fëmijërisë, ajo kishte një marrëdhënie shumë personale me gorillat që ishin aty. Ajo luante dhe argëtohej së bashku me gorillat, të cilat ishin kafshët e saj të preferuar.

12 vite pasi ishte larguar nga parku, ajo u kthye përsëri për të takuar miqtë e saj të fëmijërisë. Për takimin e saj me to, ajo tha: “Ata më njohën me të vërtetë. Ishin kaq të ëmbël dhe më përqafuan duke u treguar shumë të sjellshëm me mua”.

http://

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *