Ja si e gjejnë drogën këngëtarët

Jack Suther ka punuar si asistent personal i yjeve të mëdhenj të Hollivudit dhe së fundmi ka publikuar një librin “Stars, Cars and Crystal Meth”, ku përshkruan se sa e mërzitshme dhe stresuese është si punë.

Sipas tij, detyra e asistentit personal për yjet e famshëm përfshin dhe blerjen e drogës, të cilën së bashku me ilaçet mjekësore duhet ti mbajnë gjithmonë me vete. Asistentët personalë të vip-ave gjithashtu duhet të pastrojnë hundën e “shefit” kur del nga tualeti pasi ka përdorur drogë dhe ti plotësojë tekat pavarësisht se mund të jenë absurde ose të pamundura.

Duan që të tregojnë se janë të gjithëfuqishëm, zotërues të universit”, ka shkruar ai. Jack thotë se kjo punë nganjëherë është aq e rëndë, sa të vjen të bësh vetëvrasje.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *