Ja çfarë ndodh kur ngacmon vajzën e gabuar (Video)

Disa djem janë munduar të ngacmojë një vajzë në një lokal por duket se kishin zgjedhur vajzën e gabuar për tu tallur.

Kjo video është regjistruar nga kamerat e sigurisë, por është publikuar muajin e kaluar nga 19-vjeçarja Gili Ganani, mjeshtre e artit marcial Krav Maga.

Në video shihet se si tre meshkuj e ngacmojnë vajzën, të cilës i prekin të pasmet derisa po kalonte para tyre në një kafene në Izrael.

Dhe pasi që e përplas për tokë njërin prej tyre, dy tjerët mundohen t’i kundërpërgjigjen por edhe ata i pret fati i njëjtë.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *