Besimtari i devotshëm adhuron lojërat e fatit (Foto)

Besimtari i devotshëm adhuron lojërat e fatit (Foto)

Pavarësisht se besimi i tij i konsideron si mëkat shumë të madh lojërat e fatit, ky besimtar nuk i ka rezistuar dot tundimit.

Fotoja është bërë në një nga kazinotë e Prishtinës dhe është publikuar nga Zyra e Ankesave nga Televizioni Dukagjini.

Siç mësohet, besimtari në foto është një adhurues i lojërave të fatit.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *