Showbiz

Me apo pa mbathje? Vjen reagimi i bukuroshes seksi të ‘Xing me Ermal’

Velina me forma bombastike, Kejvina Kthjella, pasi shkaktoi një zhurmë të madhe dhe nuk e mendoi dy herë të nxirrte në shesh ‘zogun’ në emisionin ‘Xing me Ermalin’, tashmë ka

FOTO skandaloze, velina e re e Ermalit e nxjerr ‘zogun’ në shesh

Pas largimit të Rashel Kolonecit si velinë e emisionit ‘Xing me Ermalin’, Ermal Mamaqi nuk vonoi ta zëvendësonte. Dhe me sa duket ka goditur në ‘shenjë’. Ajo që ra në

“Ahh ç’më plase shpirtin”, Rozana reagon ndaj Klajdi Harunit

“Vajzat e babit”, titullohet kënga më e re nga Klajdi e cila trajton një temë tjetër krahas temave që trajtojnë këngët kohët e fundit, që shumica lë të themi janë

Kreshnik Spahiu ndryshon komplet pamjen: Nuk do t’ju besoni syve (foto)

Pasi dha dorëheqjen si kryetari i “Aleancës Kuqezi” dhe deklaroi largimin nga politika, Kreshnik Spahiu prej disa muajsh po jeton larg Shqipërisë. Spahiu ndodhet në Bruksel aty ku ka nisur

Anita rrëfen historinë e dashurisë me Ramush Haradinajn: Nëna më bërtiste… (video)

Spikerja e njohur e lajmeve Anita Haradinaj ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Top Show Magazine”. Ajo ka shtjelluar atje programin e kauzës sensibilizuese “Dardani je vesh me

Rivalitet në Tv Klan? Marina dhe Alketa rrëfejnë të vërtetën

Moderatorja Marina Vjollca pritet që së shpejti të nisë emisionin e saj në tv Klan. Bukuroshja e ekranit pasi la Top Channel do të nisë një rrugëtim të ri për

Brad Pitt në një lidhje me aktoren 21 vjeçare (foto)

Megjithëse nuk ka qenë i përfshirë në ndonjë lidhje serioze deri më tani, Brad Pitt duket se ka vendosur të nisë një romancë me kolegen më të re. Sipas mediave

Floriana shfaqet për herë të parë pas lajmit të shtatzënisë, shikoni trupin e prezantueses

Floriana Garo la televizionin për t’u zhvendosur pranë të fejuarit të saj në Zvicër, por ne tani presim shfaqje të tjera interesante të saj, duke qenë që ajo është në

‘Endra’ nga Vlora rrëfen si i njeh Habiljat ‘e famshëm’ të drogës

Edhe pse nuk nguroi që në fillim të emisionit “Zonë e Lirë” që të bënte publik faktin se ndihej i bezdisur nga cështja “Saimir Tahiri dhe Habilajt” pas asaj që

Xing me ‘pullë të kuqe’, velina e re e Ermal Mamaqit djeg Tv Klan

Pas largimit të Rashel Kolonecit si velinë e emisionit ‘Xing me Ermalin’, Ermal Mamaqi nuk vonoi ta zëvendësonte. Dhe me sa duket ka goditur në ‘shenjë’. Ermali ka publikuar videon

Zbulohet e dashura e Klajdi Harunit: Ja kush ja ka rrëmbyer zemrën këngëtarit

Këngëtari i hiteve si ‘Mamica’ apo ‘Skifterja zemrës’, Klajdi Haruni ka dashur gjithnjë që tek publiku të prezantojë vetëm projektet muzikore e suksesin e tij ndërsa jetën private është munduar

Klaudia Pepa vjen në Tiranë! Nuk do e besoni kë takon…! (foto)

Është një nga balerinat më të njohura të vendit tonë, ndonëse tashmë karrierën e saj po e vijon jashtë. Bëhet fjalë për balerinën shumë të komentuarën e këtyre kohëve të

4 moderatoret e njohur nisin telenovelën më të re turke

4 miq, 4 moderatorë të njohur dhe mjaft të dashur për publikun shqiptar janë kthyer sërish bashkë. Thuajse të pandarë para disa vitesh, ata janë rikthyer sërish bashkë si në

Enca feston 22-vjetorin, shikoni çfarë ka ndodhur brenda ditëlindjes së saj! (foto)

Enca Haxhia ka patur edhe një arsye më tepër për të festuar. Megjithëse është prej shumë kohësh në skenën muzikore, Enca sot ka mbushur plotë 22 vjet. Mbrëmjen që lamë

Rita Ora mahnitëse në klipin e ri

Një na këngëtaret më të suksesshme në tregun e muzikës botërore Rita Ora e cila pak minuta më parë ka publikuar projektin e saj më të ri. “Anywhere”, titullohet kënga

Ja kur vjen në jetë fëmija i tretë i William & Kate

Fëmija i tretë i Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit pritet të vijë në jetë në muajin prill, sipas asaj që ka njoftuar vet çifti, duke shkurtuar në distancë parashikimet mbi

U larguan nga Shqipëria, Mira Konçi dhe Shpëtim Saraçi vazhdojnë aktivitetet muzikore në SHBA

Dy artistët e njohur shqiptarë Mira Konçi dhe Shpetim Saraçi janë larguar nga Shqipëria vetëm pak muaj më parë. Çifti i njohur shqiptar po jeton në SHBA. Ishte vetë kompozitori

Si qëndron e vërteta pas fustanit të famshëm të Rihannas

Dizajnerja kineze, Guo Pei ka praktikuar veprimtarinë se saj për më shumë se 30 vjet në Kinë, deri sa Rihanna veshi pelerinën e verdhë të dizajnuar nga ajo në tepihun

Pothuaj dy vjet pa bashkëshorten, Stefi Prifti: Jam përgjysmë, ndihem i paplotë

“Unë vazhdoj të jetoj në këtë jetë ku ti më le…” ishte një status i fundit i këngëtarit korçar Stefi Prifti, i cili vazhdon ta vuajë po njëlloj humbjen e

Dalin fotot e rralla , ja si dukej Marina Vjollca para operacioneve!

Marina Vjollca sot njihet si një nga femrat më të bukura, por pamja e saj para se të bëhej e famshme i ka habitur të gjithë kur faqja VIP-at e

U përmend në bisedat e përgjuara të Habilajt, Ylli Baka: Ja e vërteta ime me Moisiun

Pjese e dosjes se italianeve per trafikun e droges eshte edhe nje pergjim ku permendet Ylli Baka. Në përgjimet ambientale mes Maridian Sulajt e Mariglen Alimuçajt përmendet edhe emri i

Arbana Osmani pas 19 vitesh në Maqellarë, për të bërë babanë e saj të lumtur

Së shpejti në Top Channel do të nisë sezoni i dytë e programit “Dua të të bëj të lumtur” i drejtuar nga moderatorja Arbana Osmani. Edhe këtë herë ajo ka

Puthje të zjarrta: Sinani e Andrra nuk përmbahen në dasmën e Labinot Gashit

Sot Labinot Gashi po bën dasmën e dytë. Andrra e Sinani janë të ftuar edhe mbrëmjen e sotme e sigurisht që shkëlqejnë të dy si çift. Andrra është veshur me

Floriana Garo shtatzënë, moderatorja në pritje të ëmbël

Moderatorja e dashur për publikun, Floriana Garo është në pritje të ëmbël. Lajmin e ka konfirmuar vetë moderatorja nga Zvicra ku ndodhet aktualisht. Ende nuk dihet gjinia e fëmijës, pasi

Djali i Ardit Gjebreas nuk e fsheh më të dashurën e tij, shikoni çfarë ka publikuar

Jon Gjebrea, i cili njihet më shumë si djali i kantautorit dhe prezantuesit të famshëm shqiptar, Ardit Gjebrea, duket se nuk e fsheh më historinë e tij të dashurisë me

Besi e Xhensila sërish me pushime, këto janë destinacionet e radhës

Pas muajit të mjaltit në Maldive dhe Dubai, Besi e Xhensila po bëjnë pushimet e dyta si çift i martuar. Ka qenë Xhensila ajo që ka zbuluar me anë të

Gazeta zvicerane “Blick” rendit 10 shqiptarët më të famshëm

Gazeta zvicerane renditjen e dhjetë shqiptarëve që kanë bërë gjëra të mëdha e publikon me rastin e shpëtimit të një çifti zviceran nga një aksident, ku këtë çift e kishin

Mariza Ikonomi: Po përjetoj emocionin më të bukur në dashuri

Mariza Ikonomi është një prej këngëtareve më të njohura në Shqipëri, e cila tashmë do të jetë në ekran si moderatore në emisionin “Me Marizën” në Tv Scan. Në një

Një vjehërr si e Aurela Gaçes: Shihni ç’dhuratë i ka bërë këngëtares

Ditën e djeshme Aurela Gaçe festoi ditëlindjen. Teksa dhuratën nga bashkëshorti Skerdi e mori një ditë më parë me surprizën që i bëri, dhuratën nga vjehrra Aurela e mori sot.

Foto e parë e Laura Vorpsit me vajzën: I fejuari i bën dedikim dashurie

Në maj të këtij viti, ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi për herë të parë u bë nënë e një vajze. Siç dihet tashmë, bukuroshja është e fejuar me biznesmenin