Tentoi t’i përdhunonte vajzën në tualet, babai bën për spital pedofilin

Një pedofil e ka marrë brenda pak minutash ndëshkimin për ngacmimin e një vajze 13-vjeçare. Pamjet e videos së mëposhtme tregojnë sesi një burrë, me shumë gjasa babai i vajzës së sulmuar, e nxjerr nga tualeti ende pa ngritur pantallonat dhe e dhunon.

Incidenti ka ndodhur në Kankun, Meksikë. Vajza ka hyrë në tualetin e një qendre tregtare, në ndarjen e femrave, ku pedofili po e priste. Ai e ka sulmuar, por britmat e vajzës kanë bërë që të ndërhyjnë menjëherë rojat e sigurisë dhe i ati, që e priste jashtë.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *