Të shtëna në Francë, evakuohet stacioni i trenit

Të shtëna në Francë, evakuohet stacioni i trenit

Të shtëna raportohet të jenë dëgjuar në jug të Francës pasi tre burra kanë zbritur ilegalisht nga treni i Parisit dhe kanë hapur zjarr.

Stacioni i trenit në Nimes është evakuuar derisa Sky News raporton për një të arrestuar.

The Mirror njofton se policia janë në kërkim në tren për të dyshuarit.

Policia ende nuk ka konfirmuar rastin.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *