Bregu i oqeanit mbushet me “monstra” pas uraganit “Irma”

Bregu i oqeanit mbushet me “monstra” pas uraganit “Irma”

Të paktën 20 persona humbën jetën nga uragani shkatërrimtar Irma, dhe mbi një milion shtëpi janë përmbytur në Florida dhe ishujt Karaibe.

Pas lajmeve se uragani Irma tërhoqi detin në Majami, përdoruesit e rrjeteve sociale kanë shfrytëzuar momentin për të sjellë në vëmendje foto të krijesave të çuditshme të bëra me fotoshop.

Pas këtyre fotove shumë njerëz u frikësuan, por pati dhe nga ata që e kuptuan se për çfarë bëhet fjalë.

311549

311547

311545

311544

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *