Images
11/08/2017 - 13:09

Tiranë, përfshihet nga flakët një makinë në Kashar

Një makinë është përfshirë nga flakët paraditen e sotme, në zonën e Kasharit në Tiranë.

Zjarri ka shkrumbuar mjetin dhe ka shkaktuar panik tek banorët e zonës.

Për momentin nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit, por pritet që ato të zbardhen nga zjarrfikësit, të cilët kanë mbërritur në vendngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>