1b2fe0731376f27312895e4a59009561
13/09/2017 - 16:38

Skandali në gjimnazin e Tiranës: Mësuesja luan ‘kaladibrançe’ me nxënësit

Një tjetër videoskandal ka shokuar ndjekësit e emisionit ‘Stop’ në televizionin ‘Klan’ mbrëmjen e së martës, pasi në të, shihet një mësuese që luan lojën ‘kala dibrançe’ në klasë së bashku me nxënësit.

Videoja është xhiruar në ambientet e shkollës së mesme ‘Qemal Stafa’ në kryeqytet dhe bëhet me dije se mësuesja me iniciale A.Sh., është e lëndës së matematikës.

Ajo shihet në pamjet e videos teksa kërcen sipër kurrizit të disa prej nxënësve të renditur njëri pa tjetrit dhe thotë : ‘Sa shumë jeni ngritur mo’. Ndërkohë nxënësi thotë : ‘A të hipi një herë se thotë zysha …’

eda6e28b1ed1f23c1799db940e824de0

bb572aef9d3b13298d73dc438b9f74a5

11ea832484801f06cd7eb74a02850e43

9aacfa8834ca0fb1a2c8d68cfaa4b888

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>