shkelzeniii
12/08/2017 - 10:22

Ndahet nga jeta halla e tij, ja mesazhi i ndjerë i Shkëlzen Berishës

Ditën e djeshme u nda nga jeta motra e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Për kryeministrin Sali Berisha motra e tij e vetme, Hajrie Osmani, ishte shumë e shtrenjtë dhe shumë shpesh e ka quajtur “mbretëreshë”.

Shkëlzen Berisha me anë të një statusi në Facebook ka bërë me dije lajmin e hidhur për familjen Berisha.

“Te dashur miq me hidherim njoftoj ndarjen nga jeta te halles sime Hajrie Osmani.

Zoti i dhente paqe dhe shperblim per gjithe fisnikerine,miresine, virtytin dhe dashurine qe ka sjelle ne familjet tona cdo dite te jetes se saj”- shkruan Shkëlzeni në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>