david-2-550x350
19/08/2017 - 13:37

Harrohet video-skandali i Dritan Priftit, familja e tij habit nga Amerika

Fëmijët e Dritan Priftit edhe pse në moshë të vogël, i janë futur botës së modelingut prej disa vitesh.

Në një foto të postuar në rrjetet sociale nga djali i tij, David, shihet e gjithë familja (veç Dritanit), duke pozuar për revistën ‘American Vogue’.

Në disa intervista të dhëna më parë, David është shprehur se ai dhe motra e tij kanë qenë më të angazhuar me modelingun, por duket se tashmë po merr pjesë e gjithë familja në setet fotografike.

Kujtojmë se disa kohë më parë Dritan Prifti dhe Ilir Meta u përfshinë në një video-skandal të regjistruar nga vetë Prifti, në lidhje me disa aferra korruptive me tenderat e hidrocentraleve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>