auto_Noizy1504728758
07/09/2017 - 21:15

Zbulohet urimi i Noizyt për Xhensilën e Besin

Martesa e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut është bërë pa dyshim njëri prej lajmeve më të mëdha në Shqipëri.

Çifti i dhanë fund beqarisë në një ceremoni martesore përrallash, por tek tani reperit Noizy, që është edhe mik i çiftit, i është kujtuar për t’ia uruar martesën.

Për këtë ai ka zgjedhur fjalët më të mira duke shkruar:

“Urime o bisha @bes_kallaku. U trashegofshi me jete te gjate. Cifti me i mir ne bote. @xhensilamyrtezaj”.

Duhet theksuar në fakt se kjo nuk është faqja zyrtare e Noizyt, por me shumë gjasa menaxhohet nga njerëzit e reperit të njohur shqiptar.

Noizy është i zënë kohëve të fundit pasi që është bërë edhe aktor duke luajtur në një film ku luan edhe miku i tij aktori Blerim Destani.

Urime o bisha @bes_kallaku. U trashegofshi me jete te gjate. Cifti me i mir ne bote. @xhensilamyrtezaj #weddingdecoration #weddingtime #weddingflowers #weddingdetails #tabledecor #tabledesign #tablesetting #novias #matrimonio #luxuryevent #instalove #sunny #happy #days #weddingphotographer #dugunfotografcisi #türkiyem #gelinbuketi #tesettür #gelindamat #dugunfotograflari #evlilik #istanbul #gelin #düğünfotoğrafçıları #tesettürgelinlik #weddingphotography #dugunhikayesi #gelinlik #damat

A post shared by NOIZY (@zinizjn) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>