acb7a1c5fc6897a412f24181360d88c4
22/07/2017 - 12:38

Zbulohet lidhja e dashurisë së Olta Bokës me djalin e deputetit

Këngëtarja e njohur Olta Boka është mjaft e rezervuar për sa i përket jetës private. Ajo nuk e ka mohuar faktin se është në një lidhje, por nuk preferon të tregojë më shumë detaje.

Gjithsesi, Panorama ka publikuar foto të këngëtares teksa shijon pushimet së bashku me të dashurin e saj.

Partneri i Olta Bokës quhet Iv Rrrokaj, dhe është djali i deputetit të LSI-së Shezai Rrokaj.

Çifti shfaqen mjaft të dashuruar në foto, teksa i dhurojnë puthje njëri-tjetrit.

Disa kohë më parë, e ftuar tek “Rudina”, Olta tregoi se martesa është në planet e saj të afërta, çfarë na bën të mendojmë se lidhja e tyre tashmë është konsoliduar.

8070b75d37c93f0a15c7d067c916c347

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>