klaudia
22/08/2017 - 7:11

Shokon Klaudia Pepa, del lakuriq në plazh…

Balerina e famshme shqiptare, Klaudia Pepa, pas lajmit të ndarjes nga bashkëshorti i saj,koreografi Albi Nako, duket se nuk di të ndalojë më.

Së fundmi ajo ka publikua në profilin personal në rrjetet sociale një fotografi superseksi, e cila ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. Por këtë herë ajo ka dhënë goditjen e fundit.

Sigurisht që bëhet fjalë për një foto artistike, në të cilën ajo shfaqet krejtësisht nudo, por në këtë mënyrë na ka lënë pa fjalë dhe gjithashtu menjëherë është rikthyer sërish në qendër të diskutimet.

Format e saj perfekte i bëjnë të mundur që në çdo publikim të duket pefekte.

auto_Klaudia_pepa_nudo1503341393

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>