auto_ricke_roci_kombetare_tifoze1497300875
13/06/2017 - 13:55

Rike Roçi trondit plazhin me gjoksin bombastik!

Është një nga ish-banoret e Big Brother më të komentuara sa i përket formave të saj dhe sigurisht që në këto ditë të nxehta Rike Roçi nuk kursehet.

Ajo ka publikuar në Instagram një video në të cilën ndodhet në plazh me bikini, ku gjoksi i saj është duke shpërthyer. Padyshim që ajo vijon të jetë më seksi dhe në formë se kurrë.

ricke_roci_gjoksi_plazh21497301091

ricke_roci_gjoksi_plazh31497301092

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>