440361FA00000578-4863414-image-a-99_1504816594599
08/09/2017 - 18:22

Rihanna më e bukur se kurrë në kopertinën e “Elle”, rrëfen pengun më të madh në jetë

Rihanna për herë të parë ka rrëfyer një eksperiencë të pakëndshme në jetën e saj për të cilën ka disa gjëra që është bërë pishman. Këngëtarja ka pozuar për revistën e famshme “Elle” ndërsa ka folur edhe rreth jetës private.

Intervista së bashku me setin fotografik do të publikohen në muajin tetor. Këngëtares së njohur i kanë bërë pyetje edhe personazhe të famshëm si Tyra Banks, Eminem, Venus Williams, Zac Posen, Pharrell Williams dhe David Copperfield.

Pyetjes se ku dëshironte të ndodhej në qoftë se David Copperfield me magjinë e tij mund të kthente pas kohën këngëtarja i është përgjigjur pikërisht 10 minuta para se të humbiste virgjërinë. Në këtë formë 29-vjeçarja ka lënë të kuptohet se kjo eksperiencë për të nuk ka qenë aspak e mirë.

Ndërkohë, Rihanna ka tërhequr vëmendje edhe në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “CFDA Awards”, ku kishte zgjedhur të veshte një fustan që në pah gjoksin.

C_2_fotogallery_3082413_4_image

440361FA00000578-4863414-image-a-99_1504816594599

4403C20000000578-4863414-image-a-101_1504816636109

4403C1EA00000578-4863414-image-a-100_1504816630540

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>