besi
07/09/2017 - 7:21

Publikohet videoja e dasmës së Xhensilës dhe Besit (Video)

1 shtatori do të mbetet gjithmonë në memorien e tyre. Kjo se, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku dashurinë e tyre 7 vjeçare e kanë kurorëzuar me martesë, shkruan lajmi.net

Ekipi i emisionit ‘Mirage’ ka qenë i pranishëm në këtë dasmë përrallore dhe ekskluzivisht ka sjell detaje dhe atmosferën që mbretëroi.

Më poshtë keni gjithë këtë ceremoni të bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>