elvana
16/06/2017 - 16:47

Pas publikimit të hitit ndërkombëtar, Elvana: Ky është vetëm fillimi

Një ditë pas publikimit të këngës së parë për tregun ndërkombëtar “Forever is over” këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar një foto në të cilën shfaqet më sensuale se kurrë dhe gjithashtu i falenderon të gjithë ndjekësit për suportin që i kanë dhënë deri tani.

“Zemra ime është e mbushur! Shumë dashuri nga fansat e mi, miqtë, kolegë dhe të gjithë ju që më keni dhënë mbështetjen tuaj. Ky është vetëm fillimi i një punë të gjatë dhe e vetmja gjë që dëshiroj është mos t’iu zhgënjej dhe të bëjë ju dhe veten time krenare. Ju Dua,”-përfundon postimi i Elvanës.

elvanaw_1497545787-6895498

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>