auto_eva_murati331497818453
09/08/2017 - 16:21

Nusja e Jozefina Topallit mërzitet me gazetarët: Nuk më lënë të shijoj sukseset e mia

Ajo është modele, moderatore, aktore, por pavarësisht këtyre për disa ajo mbetet thjesht “nusja e Jozefina Topallit”

Bukuroshja Eva Murati është në një lidhje me djalin e ish- kryetares së Kuvendit Jozefina Topallit, dhe ndërsa të gjithë mendojmë se është diçka shumë e mirë, mesa duket për të jo dhe aq.

Nëpërmjet një statusi në Instagram, Eva ka treaguar se është mërzitur nga njerëz të cilët ia atribuojnë të gjitha arritjet e saj faktit se është nusja e një prej figurave më të rëndësishme në Partinë Demokratike, por jo vetëm edhe të historisë së politikës shqiptare.

“Kur merr guximin te google-osh emrin tend dhe zbulon se duhet te besh nje falenderim zyrtar per portalet dhe gazetat qe pavarsisht gjithckaje nuk me lene te shijoj asnje sukses timin ne menyre qe te arrij me shume!!! Thanks”, shkruan bukuroshja.

Epo jo më kot, ç’do gjë e mirë e ka dhe një gjë të keqe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>