kidman25f-2-web
13/06/2017 - 13:46

Nicole Kidman dhe Tom Cruise sërish bashkë?

Ata ishin çifti i famshëm i Hollivudit të cilët i dhanë fund marrëdhënies së tyre në vitin 2001.

Por duket se Tom Cruise dëshiron të bashkohet me ish gruan e tij Nicole Kidman në ekranin e madh, në një film për një çift të divorcuar që bie sërish në dashuri.

Sipas New Idea Tom Tom po përpiqet të përfshijë dhe Nicole në projektin e ri, ku duekt se çifti do të ketë skena dashurie.

“Nicole u çudit kur Tom i kërkoi të punonin sërish bashkë. Madje ajo u trondit më shumë nga ajo që kishte ndërmend… sidomos pasi ai dëshironte të bënin skena dashurie”, thotë një burim për New Idea.

Marrëdhënia e Tom dhe Nicole u zbut disi që kur ylli i Top Gun u nda me gruan e tij të tretë, Katie Holmes, në 2012.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>